Hamilton vyhrál úvodní trénink na Velkou cenu Bahrajnu F1

Sachir - Mistr světa Lewis Hamilton na voze McLaren vyhrál v pátek v Sachiru první oficiální trénink na čtvrtý podnik mistrovství světa F1, Velkou cenu Bahrajnu. Další dvě místa obsadili piloti stáje BMW Sauber, druhý nejrychlejší byl Nick Heidfeld, třetí skončil Robert Kubica.

Přidejte svůj názor

Lewis Hamilton

Lídr šampionátu Jenson Button z týmu Brawn GP obsadil páté místo, jeho stájový kolega Rubens Barrichello, který je v průběžném pořadí mistrovství světa druhý, dosáhl sedmého nejrychlejšího času. Vítěz Velké ceny Číny Sebastian Vettel s monopostem Red Bull byl dvanáctý. Do první desítky se vešla dvojice pilotů Ferrari, osmý Massa a desátý Räikkönen.

Druhý páteční trénink je na programu ve 13 hodin.

Legenda F1 Moss se rozhodl stáhnout z veřejného života

20.01.2018 19:07 Londýn - Legenda formule 1 Brit Stirling Moss (88) se rozhodl stáhnout z veřejného života. Po…

Fenomén Schumacher: Co víme o jeho stavu po letech od nehody?

27.12.2017 09:21 Berlín - I čtyři roky po tragické nehodě na lyžích, při níž málem zemřel bývalý pilot a…