Potvrzeno Tvrdíkem! Nezmar posiluje realizační tým v pražském Edenu

Praha - To, o čem se poslední dobu v tuzemském fotbalovém zákulisí čile spekulovalo, se nyní stalo skutečností. I sám nejvyšší boss fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík totiž ve středu večer potvrdil, že do realizačního týmu vršovického sešívaného klubu přichází dosavadní liberecký sportovní ředitel Jan Nezmar. Ten bude tedy od prosince zastávat stejnou funkci i v Edenu. Z podještědí se pak tento funkcionář stěhuje do české metropole po pěti letech.

Přidejte svůj názor

Jaroslav Tvrdík, šéf pražské Slavie

Že se opravdu Jan Nezmar stěhuje do Vršovic, to potvrdil šéf slávistického klubu Jaroslav Tvrdík na svém twitterovém účtu: "Jan Nezmar byl dnes jmenován sportovním ředitelem Slavie s účinností od 5.12.2017," napsal na něj konkrétně. K tomuto textu pak přidal i fotografii, na které společně právě s Nezmarem podepisují smlouvu o spolupráci. Činí tak poté, co pět let doposud působil ve funkci sportovního ředitele v Liberci.

Během tohoto týdne přišel Jan Nezmar s tím, že jedná s pražskou Slavií o svém příchodu do Vršovic, vedle toho však uvedl, že přemýšlí i o tom, že by z fotbalu odešel úplně. Nakonec tedy bude ve službách úřadujícího českého šampiona, který byl dosud bez pozice sportovního ředitele. Od Nového roku 2018 by pak měl Jan Nezmar ve Slavii spolupracovat i s Jiřím Bílkem, doposud kapitánem sešívaných, od ledna ale bude taktéž působit mezi sešívanými manažery.

Tato "škatulata, hejbejte se" jsou reakcí na poslední výsledky pražské Slavie, která po nedávné prohře se suverénní Plzní, jež hraje už nyní svou vlastní soutěž, tak ztratila naději na zdramatizování boje o ligový titul. "Nově navrhované představenstvo Slavie dnes mimo jiné jednomyslně schválilo teze výstavby A-týmu předložené Janem Nezmarem," oznámil ještě Jaroslav Tvrdík.

Dodejme, že Nezmar svou úspěšnou hráčskou kariéru ukončil před pěti lety a prakticky hned na to vstoupil mezi funkcionáře severočeského Liberce. Právě v době, kdy byl sportovním ředitelem u Severočechů, se Liberci dařilo dvakrát skončil na třetí pozici, jednou na čtvrté, přičemž na tomto místě tým z podještědí figuruje i nyní. Mimochodem, Nezmar bude ve Slavii mimo jiné spolupracovat i s koučem Jaroslavem Šilhavým, kterého podle již dřívějších zpráv měl podržet v jeho funkci trenéra sešívaných, a který Nezmara v Liberci trénoval.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Fortuna liga 1. kolo: Liga je tu! Mistr začal výhrou na Julisce

20.07.2018 20:18 Aktualizováno Plzeň - Nový název, nový formát. Další ročník fotbalové 1. ligy pod logem společnosti Fortuna…

Hurá na Suboticu! Sparta vstoupí do pohárové Evropy v Srbsku

20.07.2018 07:59 Praha - Jako první vstoupí z českých zástupců do pohárové Evropy pražská Sparta. Ve druhém předkole…

Na ČT přeci jen nějaký fotbal zbyde. Mimo jiné nabídne jeden zápas z…

19.07.2018 18:21 Praha - Už v pátek vypukne nový fotbalový ročník 2018/19 pro tuzemskou nejvyšší soutěž. A pouhý den…

Mercedes se s Hamiltonem dohodl na prodloužení smlouvy o 2 roky. Kolik ho…

19.07.2018 13:48 Bracley - Mercedes dnes potvrdil, že po několika měsících konečně dospěl k dohodě s Lewisem…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější ze Sportu

reklama
reklama