Masér Depeche Mode si odskočil k americkým hokejistům

Pchjongčchang - Peewee Willmann, osobní masér Depeche Mode, opustil světové turné slavné britské kapely, aby mohl připravovat olympijské hokejisty USA. O ně se stará už patnáct let, hlavně když je tým někde v Evropě, protože jeho domovem je německý Hannover.

Přidejte svůj názor

Ilustrační foto

Willmann se už léta pohybuje mezi dvěma tak odlišnými světy a v rozhovoru pro olympijský web říká, že zase tak velký rozdíl mezi rockery a hokejisty není. "Oba jdou na scénu bavit lidi. Hokejisté a jejich svaly potřebují trochu tvrdší přístup. Zpěvák dá víc práce a někdy potřebuje i psychickou pomoc. Tlak na něj je větší, stojí na pódiu skoro sám," řekl masér.

K Depeche Mode se dostal před lety víceméně náhodou. "Zpěvák Dave Gahan měl nějaké problémy s kolenem. Nakonec jsem mu zafixoval i krk a ošetřil ještě dva další členy. Hned jsem dostal nabídku na dlouhodobou spolupráci," řekl masér.

Od té doby si užívá střídání sportu s hudbou. "Na tour s kapelou jsme stejně jako tady jedna rodina. Chodíme spolu na snídaně nebo si zaplavat. Depeche Mode se hodně změnili a už to není sex, drogy a rockenrol jako v osmdesátých letech," řekl Willmann. Už se těší, jak po olympiádě dohoní své rockery v Mexiku, ale zároveň chce v Koreji zůstat s americkým týmem až do finále.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama