Biatlonista Fourcade slaví, i když poprvé chyběl na stupních vítězů

Ťumen - Čtyřiadvacet malých křišťálových glóbů má po dnešku ve své sbírce biatlonový fenomén Martin Fourcade. V závodu s hromadným startem v Ťumeni doběhl sice až devatenáctý, ale přesto mohl slavit.

Přidejte svůj názor

Biatlon, ilustrační fotografie

Pan Biatlonista Fourcade chyběl poprvé v tomto ročníku na stupních vítězů, a stalo se tak až v tom úplně posledním závodě. Závod s hromadným startem ovládl k velké radosti domácích fanoušků Rus Maxim Cvetkov.

V Ťumeni Fourcade zvítězil ve sprintu i stíhačce, ale poslední závod mu nevyšel. Příliš chyboval na střeleckých zastávkách a nabranou ztrátu se mu již nepovedlo dohnat. I přesto obhájil malý křišťálový glóbus.

Podobně jako v minulém ročníku a v tom předchozím vyhrál devětadvacetiletý Francouz v jedné sezoně všechny disciplíny Světového poháru. Celkově zvítězil již posedmé.